vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Митне оформлення від ВіК-Партнер

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТЕСТІВ НА КОРОНОВІРУС

Компанія «ВіК-Партнер» керуючись багаторічним досвідом роботи, вміє швидко реагувати на суперважливі вантажі.  «Тести на короновірус», ця поставка була для нас і очікуваною і мегаважливою. Задача нашої компанії «ВіК-Партнер» полягала в тому, щоб максимально злагоджено організувати роботу між отримувачем, брокером та експедитором.
В цей раз документи для митного оформлення збирали дуже ретельно. Навіть фото вантажу замовили. 27 березня авіаперевізчиком  SILK WAY WEST AIRLINES LIMITED   HONG KONG вантаж  був доставлено в Аеропорт Бориспіль. Завдяки налагодженій роботі наших брокерів і митного поста «Аеропорт Бориспіль», вантаж оформили швидко  і супер професійно. 10 800 експрес-тестів для виявлення короновірусної хвороби ведучого китайського виробника в цей же день були доставлені в одну з Київських клінік. Висловлюємо велику подяку співробітникам митного поста «Аеропорт Бориспіль» за  високий професіоналізм і оперативність. 
Ці люди прекрасно розуміючи, наскільки зараз важливий цей  вантаж , віднеслись до нього, як до першочергового.
Дорогі  друзі, міцного здоров’я вам!


 

Експорт лісоматеріалів Експорт великої рогатої худоби Імпорт товарів виробів медичного призначення
Імпорт продуктів харчування Імпорт одягу Імпорт Секонд-хенду
Тимчасове ввезення/вивезення Імпорт та експорт товарів які можуть бути об'єктами інтелектуальної власності Імпорт товарів хімічної галузі
Експорт сільгосппродукції Оформлення транспортних засобів Заборона імпортних товарів походження Російської Федерації
мпорт-Експорт товарів для приватних осіб