vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Чергові поступки? 'Євробляхерів' може очікувати новий сюрприз


Верховна Рада може піти на нові поступки власникам "євроблях". Йдеться про продовження терміну пільгової реєстрації ще на 3 місяці.
 

Що конкретно пропонують нардепи і наскільки ймовірним є ухвалення законопроекту — з'ясовував OBOZREVATEL.
 

  • 22 лютого 2019 року закінчується період пільгового розмитнення авто. Але, виходячи з темпів реєстрації, не всі встигнуть пройти митницю;
     

  • У парламент вже внесли проект закону, який пропонує збільшити термін розмитнення ще на 90 днів;
     

  • Але більшість нардепів, ймовірно, не проголосують за цю ідею. Принаймні, у профільному комітеті виступають проти.
     

 

Що пропонують нардепи
 

У Верховній Раді зареєстрований проект закону №9522, який передбачає продовження пільгового терміну для "євроблях" ще на 3 місяці. Автор ідеї, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Роберт Горват визнає проблему з низькими темпами реєстрації. Саме тому й пропонує надати можливість українцям реєструвати автомобілі з пільговим акцизом не 90 днів, а 180.
 

 

"Законопроект написаний у такий спосіб, що може бути в цьому терміні і перерва. У лютому пільговий період закінчується, потім його не буде, а щойно ми ухвалимо закон, пільга знову діятиме... Крайня дата проекту — 22 травня, далі уже йдуть санкції за незаконне перебування авто на єврореєстрації. А ось як ми це проголосуємо — питання відкрите. Багато що зараз залежить від комітету", — пояснив OBOZREVATEL Горват.Аналогічні доводи наводяться і в пояснювальній записці до проекту закону.
 

"Очевидно, що з таким темпом розмитнення, коли щодня оформляються 2,5-2,7 тис. авто, значна кількість громадян, котрі володіють транспортними засобами на іноземній реєстрації, не встигне розмитнити їх у пільговий період до 22 лютого 2019 року", — йдеться у повідомленні.
 Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/cherg...