vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Чергові поступки? 'Євробляхерів' може очікувати новий сюрприз


Верховна Рада може піти на нові поступки власникам "євроблях". Йдеться про продовження терміну пільгової реєстрації ще на 3 місяці.
 

Що конкретно пропонують нардепи і наскільки ймовірним є ухвалення законопроекту — з'ясовував OBOZREVATEL.
 

Головне:
 

  • 22 лютого 2019 року закінчується період пільгового розмитнення авто. Але, виходячи з темпів реєстрації, не всі встигнуть пройти митницю;
     

  • У парламент вже внесли проект закону, який пропонує збільшити термін розмитнення ще на 90 днів;
     

  • Але більшість нардепів, ймовірно, не проголосують за цю ідею. Принаймні, у профільному комітеті виступають проти.
     

Що пропонують нардепи

 

У Верховній Раді зареєстрований проект закону №9522, який передбачає продовження пільгового терміну для "євроблях" ще на 3 місяці.Автор ідеї, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Роберт Горват визнає проблему з низькими темпами реєстрації. Саме тому й пропонує надати можливість українцям реєструвати автомобілі з пільговим акцизом не 90 днів, а 180.

 


Що пропонують нардепи
 

У Верховній Раді зареєстрований проект закону №9522, який передбачає продовження пільгового терміну для "євроблях" ще на 3 місяці.Автор ідеї, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Роберт Горват визнає проблему з низькими темпами реєстрації. Саме тому й пропонує надати можливість українцям реєструвати автомобілі з пільговим акцизом не 90 днів, а 180.
 

"Законопроект написаний у такий спосіб, що може бути в цьому терміні і перерва. У лютому пільговий період закінчується, потім його не буде, а щойно ми ухвалимо закон, пільга знову діятиме... Крайня дата проекту — 22 травня, далі уже йдуть санкції за незаконне перебування авто на єврореєстрації. А ось як ми це проголосуємо — питання відкрите. Багато що зараз залежить від комітету", — пояснив OBOZREVATEL Горват.
 

Аналогічні доводи наводяться і в пояснювальній записці до проекту закону.
 

"Очевидно, що з таким темпом розмитнення, коли щодня оформляються 2,5-2,7 тис. авто, значна кількість громадян, котрі володіють транспортними засобами на іноземній реєстрації, не встигне розмитнити їх у пільговий період до 22 лютого 2019 року", — йдеться у повідомленні.
 

 

Дивіться відео за темою:
 

Чи є шанси у закону?
 

Напевно, ні. У коментарі OBOZREVATEL глава профільного комітету з питань податкової політики, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ніна Южаніна різко розкритикувала ідею.
 

"Такі проекти підривають суть ухвалених законів і не стимулюють розмитнення авто...", — наголосила Южаніна, а також додала, що комітет не голосуватиме за цей законопроект.
 

 

Про можливі проблеми в комітеті говорить і автор ідеї Роберт Горват. Щоправда, він упевнений, що шанси на успішне проходження проекту закону приблизно 50/50.
 

До слова, на початку лютого в Раді був зареєстрований ще один проектпро реєстрацію авто. Так, нова ідея пропонує всі транспортні засоби в Україні оподатковувати на 10% від їхньої вартості. Автори проекту закону вважають, що така ставка допоможе зареєструвати всі автомобілі на єврономерах за нижчою ціною. Щоправда, судячи з настроїв у комітеті податкової політики, шансів у цієї ідеї немає.
 

За такої ситуації власникам євроавто варто поквапитися. З кінця травня в Україні почнуть діяти солідні штрафи. Утримувати авто з литовською чи польською реєстрацією стане просто невигідно.
 

Що каже закон
 

Революційний закон про реєстрацію євроавто парламент ухвалив ще у листопаді 2018 року. Так, нові правила передбачали введення базових ставок для автомобілів залежно від типу двигуна і його об'єму.
 

Для бензинових двигунів об'ємом до 3000 і більше 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно €50 і €100, для дизельних двигунів об'ємом до 3500 і більше 3500 куб. см — €75 і €150.


 

 

Водночас пільги і скасування штрафних санкцій діють лише до 22 лютого 2019 року. Після цього жодних послаблень не буде. Пільги скасують, а відтермінування на штрафи діятиме лише 3 місяці.
 

За даними Державної фіскальної служби, в Україну в режимі тимчасового ввезення потрапили 2,7 млн автомобілів. Кількість авто, які завезені у режимі "транзит" і фактично перебувають в Україні з порушенням термінів, досягла 110,4 тис., а в режимі "тимчасового ввезення" — 207,4 тис.


За інформацією заступника міністра фінансів Сергія Верланова, на середину січня 2019 року держава отримала в бюджет 2 мільярди гривень. Пройшли реєстрацію понад 30 тисяч із понад півмільйона авто. Кількість не вражає.
 

Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/cherg...