vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання

Депутати запропонували єдину вартість розмитнення машин на єврономерах в розмірі €500

Група позафракційних депутатів запропонувала встановити єдину вартість розмитнення машин на єврономерах в розмірі 500 євро.
 

Про це йдеться у проекті закону №8208 – «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку ринку транспортних засобів», пише zaxid.net.
 

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту стало створення передумов для зменшення вартості нових імпортних легкових автомобілів та автомобілів, що використовувались, а також доступності їх для придбання громадянами України.
 

«Вказані звільнення від оподаткування та єдина ставка ввізного мита в розмірі 500 євро буде застосовуватись до транспортних засобів особистого користування з іноземною реєстрацією, що знаходяться на митній території України з перевищенням строку тимчасового ввезення на митну територію України, протягом 3 місяців з дня набрання чинності цим Законом, що дасть змогу узаконити вказані транспортні засоби на території України», – йдеться в пояснювальній записці.
 

Водночас, комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради підготував альтернативний законопроект, розроблений на основі молдавського досвіду вирішення питання розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Про це днями повідомила голова Комітету Ніна Южаніна.
 

Нагадаємо, у лютому поточного року власники авто на єврономерах у центрі Києва вимагали спростити процедуру розмитнення. Пізніше повідомлялось, що Верховна Рада запропонувала активістам на «євробляхах» компроміс.
 

Між тим, прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що власники автомобілів на єврономерах повинні платити ввізне мито на рівних умовах з іншими автовласниками.Джерело: https://inlviv.in.ua/lviv/deputaty-zaproponuvaly-yedynu-vartist-rozmytnennya-mashyn-na-yevronomerah-v-rozmiri-e500