vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Економія бензину взимку: чотири важливих поради


Для тих, хто любить кататися взимку, але не любить переплачувати за бензин, вихід все-таки є
 

Тримати автомобіль технічно справним
 

Особливо варто звернути увагу на масло і своєчасно міняти його. Занадто брудне і в’язке масло змушує витрачати більше палива, адже воно покликане полегшити тертя між працюючими деталями двигуна.
 

Стежити за швидкістю
 

 

Найменше палива двигун витрачає, працюючи на мінімальних обертахпри максимально високій передачі. У місті заощадити особливо не вийде, а ось за містом тримайте швидкість в районі 80 км/год і використовуйте п’яту або шосту передачу.
 

Сказати “ні” агресивному кермуванню
 

Надмірне прискорення і різке гальмування може збільшити витрату палива на 25% і більше. Крім того, на слизькій і гладкій поверхні в зимовий період, ви менш імовірно збережете контроль над автомобілем, що може привести не тільки до ковзання коліс, що негативно позначиться не тільки на витраті пального, а й може призвести до ДТП.
 

Регулярно перевіряти тиск у шинах
 

Холодне повітря зменшує тиск у шинах. При русі на напівспущених шинах витрата палива збільшується.
 

Перевірити кути установки коліс
 

Неправильне сходження коліс збільшує знос шин і знижує стійкість транспортного засобу взимку.
 

Заправляти автомобіль рано вранці
 

Це також дозволить економити на бензині взимку. Справа в тому, що коли температура на вулиці холодніше, щільність бензину або дизельного палива більше, і він займає менше місця у Вашому бензобаку. Протягом дня, у міру того, як атмосфера нагрівається, паливо розширюється і стає менш щільним.
 

До слова, де зберігати і як доглядати за машиною взимку: важливі поради автомобілістам. Де зберігати в негоду свій автомобіль і як за ним доглядати.
 

 

Вирішивши одного разу, де зберігати машину взимку, ми таким чином визначаємо її долю. Ми назвемо ідеальний варіант, але доступний він далеко не всім.Джерело: https://politeka.net/ua/avto/809791-jekonomija-...