vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Глобальний попит на електрокари значно підвищив затребуваність української металургії


Зростаючий попит на електрокари призвів до того, що кольорові метали з України стають все більш затребуваною продукцією.
 

Так, світова популярність електромобілів підняла питання наявності запасів і можливості видобутку літію, нікелю, кобальту і марганцю, які потрібні для виготовлення ключових компонентів – акумуляторів.


«За кількістю покладів деяких зі згаданих металів Україна посідає перше місце в світі, геологічні запаси інших вимагають подальшого вивчення та залучення інвестицій. Україна займає перше місце в світі за підтвердженими запасами марганцю і друге місце за обсягом загальних запасів», – повідомили в Державній службі геології та надр (Держгеонадра) України.
 

Глава відомства Олег Кирилюк зазначив, що видобутком українських кольорових металів вже зацікавився Європейський Союз, який на 100% залежить від імпортних поставок ніобій-танталових руд і низки інших рідкісних корисних копалин.
 

«Видобуток літію, кобальту, нікелю та марганцевих руд в Україні поки що є не досить високий, але Україною зацікавився Євросоюз, адже на сьогодні існує проблема постачання критичної сировини для потреб промисловості країн ЄС», – сказав керівник Держгеонадр.
 

Крім того, інтерес до видобутку кольорових металів в Україні виявляють компанії з Бразилії, Китаю, Японії, Канади та США, а також вітчизняні компанії з іноземними інвестиціями.
 Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/446466/global...