vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Литва надала Україні доступ до бази даних для перевірки автомобілів на "євробляхах"

Фото: Авто з литовськими номерами (Віталій Носач, РБК-Україна) Фото: Авто з литовськими номерами (Віталій Носач, РБК-Україна)
 

Базу данних можна буде використовувати для перевірки законності ввозу авто з іноземною реєстрацією
 

Литва надала Україні доступ на рік до європейської бази даних, яку будуть використовувати для перевірки законності ввезення авто на європейських номерах в Україну, а також чи не перебуває авто у розшуку. Про це повідомив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, передає РБК-Україна з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.
 

Так, сьогодні у Києві відбулося обговорення проекту міжнародної технічної допомоги ЄС Twinning за участі українських та європейських експертів.
 

За словами Цигакала, для досягнення визначених пріоритетів необхідно продовжити адаптацію законодавства і прикордонних процедур до стандартів ЄС, розвивати обмін та аналіз інформації.
 

Окрім того, у коментарі УНН він повідомив, що Литовська Республіка надала Україні доступ на рік до європейської бази даних, яку будуть використовувати, зокрема, для перевірки, чи ввозять автомобілі на європейських номерах, так звані євробляхи, в Україну законно.
 

"Сьогодні нам подарували пакет, завдяки якому можна заходити до європейських баз даних... Ви знаєте, у нас сьогодні дуже багато євроблях на території країни. Як правило, вони чи литовські чи польські", - зазначив голова ДПСУ.
 

 

Сьогодні разом із представниками правоохоронних органів з-за присутності заступника Міністра МВС Тетяни Ковальчук...

Опубліковано Петром Цигикалом П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.
 

Нагадаємо, парламент зможе розглянути законопроекти про розмитнення автомобілів на єврономерах у другому читанні у листопаді. 
 

Також  РБК-Україна писало, що у Верховній раді мають намір знизити розмір акцизу при імпорті нових і старих машин. Але натомість депутати наполягають на збільшенні штрафів для тих, хто відмовиться від розмитнення за новими тарифами.
 Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/litva-predostavila-...