vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Митниця надала розяснення щодо добровільного внеску при розмитненні євроблях

Добровільний внесок у 8,5 тис. грн платити обов'язково, він відрізняється від штрафу
 

За недотримання умов тимчасового ввезення та транзиту авто передбачений штраф у розмірі від 170 грн до 17 тис. гривень. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
 

Яка зазначив співробітник ДФС Руслан Мороз, така норма діє до 24 травня 2019 року. Після цього періоду починають діяти нові розміри штрафів - від 170 грн до 170 тис. грн та конфіскація транспортного засобу.
 

Посадовець також пояснив, що розмір добровільного внеску, який сплачують громадяни за автомобілі при митному оформленні, є відмінним від розміру штрафів.
 

"ДФС фіксуються факти щодо порушення строків та умов митних режимів тимчасового ввезення та транзиту і одночасно при цьому особа вже сплатила штраф за відповідне порушення, однак транспортний засіб продовжує перебувати на митній території України. Це свідчить про те, що транспортний засіб знаходиться з порушеннями норм чинного митного законодавства. Тому митне оформлення цього транспортного засобу повинно здійснюватися з обов’язковою сплатою добровільного внеску у розмірі 8500 грн", - розповів Мороз. 
 

Він також зазначив, що добровільний внесок не сплачується у тому випадку, коли особою, що декларує транспортний засіб, повністю виконані строки та умови ввезення авто.
 Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/tamozhnya-dala-razy...