vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Індивідуальний номер для авто: стало відомо, як це зробити


Зміни допоможуть мінімізувати витрати часу, пов'язані з отриманням послуги


У процедурі замовлення та перезакріплення індивідуального номерного знака (ІНЗ) відбулися зміни, які допоможуть громадянам мінімізувати витрати часу, пов'язані з отриманням послуги. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС України.
 

"12 лютого 2019 року набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2018 № 1058 "Про внесення змін до Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальним замовленням їх власників". Цей порядок встановлює єдині вимоги до замовлення, виготовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються за індивідуальним замовленням їх власників (або індивідуальних номерних знаків, далі – ІНЗ). У процедурі замовлення та перезакріплення ІНЗ відбулися зміни, які допоможуть громадянам мінімізувати витрати часу, пов'язані з отриманням послуги", - йдеться в повідомленні.
 

Раніше власнику ІНЗ потрібно було обов'язково з'явитися в Головному сервісному центрі МВС або територіальному сервісному центрі МВС, а тепер процедуру замовлення ІНЗ громадянин може пройти або в зручному по розташуванню територіальному сервісному центрі МВС (незалежно від місця його реєстрації. – Ред.), або користуючись онлайн -послугами свого електронного кабінету водія.
 

"Особиста присутність замовника ІНЗ або юридично уповноваженої ним особи в Головному сервісному центрі МВС необхідна лише в кінці процедури отримання ІНЗ – коли громадянин забирає вже готовий номерний знак", - додали в Сервісному центрі. 
 

Також спростилася процедура перезакріплення ІНЗ. Власник індивідуального номерного знака може перезакріпити його за іншим належним йому транспортним засобом або передати його власнику іншого транспортного засобу, подавши в будь-який територіальний сервісний центр МВС пакет необхідних документів. Раніше перезакріплення здійснювалося на підставі довідки, яку можна було отримати тільки в Головному сервісному центрі МВС.
 

Нагадаємо, в Україні знаходиться близько 1,5 млн авто на єврономерах. У листопаді парламент прийняв закон, який повинен легалізувати їх – звільнив від відповідальності за порушення законодавства і дав тимчасову знижку на розмитнення. До кінця "акції" залишився тиждень. Але за три місяці тільки 161 тисяча авто пройшла розмитнення.
 

Щоб прискорити процес, в уряді вирішили спростити розмитнення, а в парламенті з'явився законопроект, який пропонує продовжити знижку ще на три місяці.
 Джерело: https://ukr.segodnya.ua/ukraine/zakazat-individ...