vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Норвегія: електромобілі купують частіше, ніж звичайні авто


У Норвегії, в березні 2019 року, продажі електромобілів вперше перевищили продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Про це повідомило видання Apnews.
 

ПРОДАЖІ. Як розповіла генеральний секретар Норвезької асоціації електричного транспорту Христина Бу, близько 58% нових автомобілів, які місцеві дистриб’ютори продали в березні, мали живлення від батареї. При цьому частка електричних автомобілів на ринку в перші три місяці 2019 року склала 48%.
 

Христина БУ, генеральний секретар Норвезької асоціації електричного транспорту:
 

Норвегія показує всьому світу, що електричний автомобіль може замінити автомобілі, що працюють на бензині та дизельному паливі, і бути важливим внеском у боротьбу за зниження викидів СО2.
 

СТИМУЛИ. За словами чиновниці, щоб стимулювати покупку екологічного транспорту, Норвегія відмовилася від великих імпортних мит, реєстрації та податків для покупців електричних автомобілів.
 

Крім того, власники електрокарів не платять дорожні збори і можуть використовувати автобусні смуги в перевантажених центрах міст. Однак ці пільги будуть діяти до 2021 року.
 

УКРАЇНА. В Україні для стимулювання придбання екотранспорта уряд ввів нульові мита і скасував сплату ПДВ при розмитненні електрокарів. Залишився тільки акциз, який дорівнює 1 євро за 1 кВт-год ємності тягового акумулятора автомобіля.
 Джерело: https://uk.etcetera.media/norvegiya-elektromobi...