vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Останній шанс євробляхерам: що потрібно зробити, щоб уникнути штрафів


Щоб уникнути штрафів, українцям пропонують вивезти євробляхи за кордон та більше не ввозити
 

Власники автомобілів на іноземній реєстрації, які згідно нового закону не розмитнять автівки до 23 травня, не уникнуть суворого покарання. На українців чекають штрафи та конфіскації транспортних засобів. Вже з 25 травня в повну силу запрацює закон про розмитнення "євроблях". 
 

Про це пише "Сьогодні".
 

Як ловитимуть та покарають "неслухняних" громадян
 

Власники "євроблях" квапилися розмитнити свої машини до 22 лютого, дня закінчення пільгового режиму.
 

"На сьогоднішній день навантаження вже не таке велике, як було місяць чи півтора тому", - констатує керівник територіального Сервісного центру Микола Рудик.
 

Втім, реєструвати транспорт захотіли не всі автовласники. Наприклад, Павло Крамбет купив два автомобіля з Європи. Але жоден з них так і не розмитнив.
 

"Ця машина коштує 1500-2000 євро. А щоб її тут розмитнити, треба 3500 євро. Це практично в два рази дорожче", - нарікає Павло.
 

Вдже з 24 травня тих, хто не встиг розмитнити авто згідно діючого закону, будуть штрафувати, а якщо після штрафів транспортний засіб не отримає український номер, його взагалі можуть конфіскувати.
 

Також авто конфіскують, якщо власник його передає іншим особам, або ж на такому авто працює таксі.
 

Сума штрафу залежить від тривалості прострочення і стартує від 8,5 тис грн. Максимальний штраф, передбачений законодавством становить 170 тисяч гривень.
 

Ловити порушників будуть правоохоронці. Вони вже отримали право зупиняти авто для перевірки законності їх перебування в Україні.
 

"Буде зроблений автоматичний електронний обмін інформацією з митними органами, прикордонною службою", - говорить заступник керівника патрульної поліції України Олексій Білошицький.
 

Також, щоб уникнути штрафів, українцям пропонують вивезти їх за кордон та більше не ввозити. Але це також потрібно зробити до 25 травня.
 

Нагадаємо, автоексперти кажуть, що "евробляхи" вже масово здають на запчастини.
 Джерело: https://znaj.ua/society/229753-ostanniy-shans-y...