vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Розмитнення авто на єврономерах: Южаніна вносить зміни


Глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла про те, які зміни будуть внесені до правил розмитнення авто на іноземній реєстрації.
 

Про це повідомляє AUTO.RIA.
 

18 вересня на засіданні профільного комітету ВР було прийнято рішення про подальше опрацювання проектів.
 

– Законопроекти №8487 і №8488, які були нещодавно прийняті за основу, є досить об’ємними, і нам довелося у стислі терміни отримувати висновки від комітетів, головного науково-експертного управління, щоб максимально швидко включити їх до порядку денного і проголосувати, – сказала Ніна Южаніна.
 

Южаніна підкреслила, що у проекти було внесено 156 поправок, які вимагають, фактично, розпочати всю виконану роботу майже з початку.
 

Деякі поправки здатні повністю змінити суть законопроектів, деякі взагалі, що є порушенням регламенту, призначені для створення нових статей Податкового кодексу.
 

– Що найважливіше – всі зміни вимагають нового узгодження з профільними міністерствами, – продовжила Южаніна.


Комітет прийняв рішення направити поправки до законопроектів №8487 і №8488 до низки міністерств з тим, щоб вони надали свої висновки.
 

Подальше голосування за проекти може пройти вже в листопаді.
 

Нагадаємо, Факти ICTV порахували, у скільки обійдеться розмитнення б/в авто в Україні, згідно з новим законом про оподаткування легкових транспортних засобів, а також створили зручну таблицю підрахунку.
 

Фото: Alexandr Senko/Facebook
 Джерело: https://fakty.ictv.ua/ua/lifestyle/auto/2018091...