vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Розмитнення авто з ЄС: експерт запропонував радикальне рішення

Україна не має стягувати податкове мито при ввезенні автомобілів з Євросоюзу.
 

Таке переконання в ефірі ObozTV висловив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.
 

"На моє переконання, мито має бути повністю нульовим для машин з ЄС, тому, що ми підписали угоду про вільну торгівлю з Євросоюзом. Якщо ви зайдете в Вікіпедію, то побачите визначення угоди про вільну торгівлю. Угоди про вільну торгівлю - це угоди без мит", - вважає Назаренко.
 

За його словами, асоціація навіть подавала відповідний законопроект.
 

"Не може бути перехідних періодів по десять років, під час якого мита знижуються до нуля. Вони має вже зараз бути нульовим. Ми подали законопроект про скасування мита на авто з ЄС, але, на жаль, його не реєструють. також ми подали законопроект про скасування акцизу на всі автомобілі, крім авто, які виробляються в країні-агресорі", - зазначив він.
 

Також глава автодилерів закликав не надавати значення роздумам різних блогерів на цю тему.
 

"Те, що пишуть блогери, то я прогнозую, що завтра з'явиться Іван Іванович Іванов, який напише, що 100 євро тільки буде коштувати розмитнення. Третій напише, що один євро коштує розмитнення, а четвертий напише, що всім власникам евроблях держава буде доплачувати тисячу доларів при розмитненні", - резюмував Назаренко.
 

Як повідомляв "Обозреватель", починаючи з 1 січня 2018 року нові та старі електромобілі з-за кордону можна ввозити в Україну без сплати акцизу і податку на додану вартість.Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/econo...