vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Розмитнення евроблях: скільки доведеться заплатити і всі подробиці процедури


Залишилося два тижні до завершення пільгового періоду (22 лютого) для розмитнення автомобілів на єврономерах. Все більше українців намагаються встигнути отримати українські номери і не переплатити зайвого, а хтось досі вагається, чи варта гра свічок
 

Як проходить процедура розмитнення, скільки реально потрібно за все заплатити і як не потрапити на гачок шахраїв, розповімо на власному прикладі, повідомляє «Знай.юа».Для того, щоб все пройшло швидше, варто звернутися за допомогою до брокера, які беруть за послуги в середньому 250 доларів.Щодо того, чи вигідно купувати авто в Європі, а потім розмитнювати за новими правилами, ні для кого не секрет, що в кінцевому підсумку, ви мало що заощадите. Вигідно тільки тоді, коли автомобіль відносно новий (5-7) років.
 

У нашому випадку це був Volkswagen Golf IV якому більше 15 років, з двигуном 1.9 л і на дизелі. Придбали авто за 1800 доларів. У купчі брокер вказав сумі 1150 євро, що зменшило суму ПДВ (20% від вартості авто) і мита (10%).Важливо, гроші потрібно переслати на номер рахунку митниці (його вам повідомить брокер, також ви можете знайти і перевірити його на офіційному сайті митної служби). Платіж здійснюється в гривні через відділення банку, через термінал або інтернет-банкінг, враховуйте комісію банку 1%.
 

Пам’ятайте, гроші за розмитнення ви ні в якому разі не повинні давати особисто в руки брокеру, лише ту суму, яку вам назвали за його послуги. Саме таку помилку допустили ті українці, які тепер пишуть заяви в поліцію про шахрайство, коли зловмисники під виглядом брокера приймають документа на авто і гроші, а потім зникають.
 

Після оплати, ви з чеком і оригіналами документів (чек про оплату митних платежів, техпаспорт на авто, документи про зняття з реєстрації, купча із зазначенням вартості придбаного авто, паспорт та ідентифікаційний номер) їдете на митницю.
 Джерело: https://politeka.net/ua/news/society/909831-ras...