vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Розмитнювати імпортні авто за 500 євро, зможимо, якщо приймуть законопроект

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 8208 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку ринку транспортних засобів», який передбачатиме впровадження єдиного збору в розмірі 500 євро для нових та вживаних автівок, яким виповнилося не більше десяти років.

Документ розробили народні депутати Тарас Батенко, Валентин Дідич, Олександр Шевченко та Віктор Шевченко, інформує УНІАН.


«Те, що держава, не забезпечивши гідний рівень життя, встановлює астрономічні, небачені ніде в світі ставки розмитнення автомобілів, у тому числі вживаних, виглядає як цинічне знущання над людьми», – заявив ініціатор законопроекту нардеп Олександр Шевченко.


Документ пропонує тимчасово звільнити українців від сплати податку на додану вартість та акцизного збору при ввезенні з-за кордону легкових авто для власного користування. Натомість має бути запроваджено єдиний фіксований платіж у розмірі 500 євро.


Законопроект поширюватиметься й на власників авто з іноземною реєстрацією. Вони зможуть розмитнити свої транспортні засоби за новими правилами протягом трьох місяців з дня набуття законом чинності.


Спрощені умови імпорту авто мають діяти до 31 грудня 2019 року.


Водночас звільнення від оподаткування не поширюватиметься на транспортні засоби, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно з Законом України, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) чи з окупованої території України.Джерело: http://www.khustnews.in.ua/novini/ukrayina/2778...