vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Сервісні центри МВС готові цілодобово реєструвати розмитнені автомобілі з єврорєстрацією, - Яровий

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ готові в цілодобовому режимі реєструвати розмитнені авто з європейською реєстрацією.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сьогодні, 26 листопада, йшлося під час міжвідомчої наради під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Ярового з питань врегулювання ситуації з ускладненням і блокуванням автомобільного руху в пунктах пропуску на державному кордоні України .

Окрім керівників Нацполіції, Держприкордонслужби, Головного сервісного центру МВС, у ній взяли участь і керівники Державної фіскальної служби. Учасниками наради було наголошено на необхідності неухильного дотримання водіями транспортних засобів, що перетинають державний кордон, норм законів №8487 і №8488 щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією.

"Для цього регіональні сервісні центри МВС готові забезпечити безперебійну роботу із державної реєстрації розмитнених транспортних засобів у цілодобовому режимі", - зазначив Сергій Яровий. Водночас на урядовому рівні тривають міжвідомчі консультації щодо впровадження спрощеного порядку реалізації норм цих законів для полегшення реєстраційних процедур для водіїв таких ТЗ.

Також читайте: Протести "євробляхерів" на Волині: На ПП "Ягодин" приблизно 500 осіб, на "Устилузі" - 200, люди з'їжджаються, звозять шини, - поліція

Підрозділи Національної поліції та Держприкордонслужби працюють у прикордонних районах у посиленому режимі відповідно до доручення Міністра внутрішніх справ України. Правоохоронці закликають учасників протестів дотримуватися публічного порядку і утриматися від провокацій.

Нагадаємо, Верховна Рада 21 листопада розблокувала процес підписання закону про внесення змін до Податкового кодексу, який знизить акциз на легкові автомобілі: парламентарії не підтримали два проекти постанови, якими пропонувалося скасувати результати голосування за закон.

Крім того, цього дня парламентарії не підтримали два проекти постанови, якими пропонувалося скасувати результати голосування за законопроект про внесення змін до Митного кодексу та деяких законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України в цілому.

Верховна Рада 8 листопада підтримала законопроект №8487 про зниження акцизного податку з автомобілів у другому читанні з техніко-юридичними поправками.

"Оскільки більшість машин оформлено на нерезидентів, очевидно, що знову цих "верблюдів" привезти в Україну неможливо. Тому ми запропонували компромісне рішення про звільнення від відповідальності за порушення податкових норм і митних правил щодо дотримання термінів і умов митних режимів тимчасового везення або транзиту для осіб, які виконали умови тимчасового порядку митного оформлення таких автомобілів", - сказала глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, представляючи проект закону в парламенті.

Читайте: Рада не змогла скасувати нові правила розмитнення "євроблях"

При цьому вона уточнила, що пропонується за третю особу сплатити штраф 8,5 тис. грн.

Згідно з техніко-юридичною поправкою, внесеною до законопроекту, понижуючий коефіцієнт під час розмитнення автомобіля в 50% буде застосований на 90 календарних днів.

"На всі 90 календарних днів - 50%, без застосування частки 0,75", - уточнила Н.Южаніна.

Законопроект №8487, зокрема, передбачає базові ставки акцизного податку на рівні EUR50 для авто на бензинових двигунах з об'ємом до 3 тис. см куб., для автомобілів з великим об'ємом двигуна - EUR100. Для автомобілів на дизельних двигунах до 3,5 тис. куб. см - EUR75 та EUR150 - для авто на більш потужних двигунах. При цьому розмір акцизу дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна і коефіцієнт віку.

Також дивіться: "Ти, сука, тварюка! Геть ох#їв!" - євробляхери, що блокували трасу в Полтаві, напали на водія фури. ВIДЕО

Крім того, 8 листопада Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект №8488 про посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів, зареєстрованих в інших державах, з техніко-юридичними поправками. Документ, зокрема, передбачає зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо встановлення адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом, за яким числяться порушення термінів його тимчасового ввезення або переміщення в режимі транзиту, а також яке було використано для підприємницької діяльності.
 Джерело: https://censor.net.ua/ua/news/3098919/servisni_...