vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Шість порад, які допоможуть недосвідченим водіям при митті авто

Шість порад, які допоможуть недосвідченим водіям при митті авто


Мийка – важливий процес, але помити автомобіль на спеціалізованій мийці – не дешеве заняття
 

Принцип роботи мийки самообслуговування: заплатив гроші в автоматі, стартує таймер і водій починає мити свою машину. Якщо ви ніколи не заїжджали на подібну мийку, то краще ознайомитеся з правилами користування.
 

№1. Для початку потрібно вибрати послугу і заплатити за неї. Потім підійти в бокс і витягнути пістолет, після чого починає працювати таймер. Часу дається стільки, за скільки ви заплатили.
 


№ 2. Після оплати слід провести попередню мийку машини. Це потрібно для того, щоб розмочити бруд. Потрібно дістати пістолет і підійти до автомобіля на відстань 20-30 см, так як натиск в пістолеті дуже сильний. Бруд змивати не потрібно, він повинен розмокнути. Після обполосніть машину водою.
 

№3. Потім проводиться основне миття. Для цього потрібно покрити автомобіль піною і почекати 3-4 хвилини.
 

№4. Наступний етап – ополіскування. Змиваємо піну водою. Машину обполіскувати від піни потрібно якісно, ​​щоб не було розлучень.
 

№ 5. Після, для запобігання швидкого забруднення, наносимо захисний шар з воску. Так автомобіль довше буде залишатися чистим.
 

№ 6. У самому кінці сушимо машину. Для цього автомобіль ополіскується спеціальним розчином.
 

авто


Як повідомлялося, парламентарі хочуть, щоб податок платили всі.
 

Буквально всі, у кого є транспорт: будь то автобус, автомобіль або мотоцикл. І не важливо, скільки коштує транспортний засіб. Головне одне, його вік – обкладатися буде машина старше п’яти років від року її виробництва. Платіжки фіскальщіки направляти за місцем реєстрації власника авто.
 

авто


Податок на всі авто старше п’яти років будуть розраховувати за спеціальною формулою: Ставка = Ставка базова х К двигуна х К віку х К екологічний.
 

Розберемо формулу. Якщо автомобіль на бензині, то ставка базова – 200. Якщо на дизелі – 300. Коефіцієнт двигуна – це об’єм двигуна, розділений на 1000 куб см. Коефіцієнт віку – вік автомобіля мінус п’ять. Екологічний коефіцієнт залежить від відповідності автомобіля екологічним стандартам Євро-2 і нижче – 4; Євро-3 – 3; Євро-4 – 2; Євро-5 – 1,5; Євро-6 і вище – 1.
 Джерело: https://politeka.net/ua/avto/768769-shest-sovet...