vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання

Скільки електромобілів імпортовано в Україну в березні

Найбільше і найпомітніше зростання інтересу до електромобілів в Україні, яке підтверджується кількістю імпортованих легкових машин на електротязі, відбулось у січні – 793 одиниці.

Це перевищило показники аналогічного місяця минулого року більш, як у 6 разів! Але, у лютому активність у цьому секторі помітно знизилась – імпортовано всього 413 електрокарів. Насторожуючий показник, адже нульове розмитнення на електричні автомобілі (ЕА) мало б спонукати українців купувати їх з кожним місяцем все більше.

Протягом березня поточного року прибуло 537 електрокарів, згідно офіційної відповіді ДФС, наданої редакції AUTO.RIA. Це більше показників попереднього місяця, але, все ж, це зовсім не ті майже 800 ЕА, які приїхали до нас відразу після нового року.

Звичайно, на основі даних лише за три місяці рано робити висновки щодо всього 2018-го та й складати будь-які прогнози, але коливання показників, яке маємо зараз, принаймні натякає на те, що приблизно в тому ж діапазоні будуть знаходитись числа і для наступних місяців.

Хоча, щодо такого передбачення дуже хочеться помилятись – сподіватимемось, що у наступних періодах таки буде побитий поки що рекорд січня, та й психологічну «планку» у 1000 електромобілів за місяць теж вдасться подолати. Квітень, не підведи!Джерело: https://auto.ria.com/uk/news/electric-cars/2370...