vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

У мережі показали, куди зникає український ліс: епічне відео


Українські чиновники продовжують закривати очі та брати участь у брудних оборудках з незаконної вирубки лісу
 


В інтернеті з'явилися кадри вивезення з території України цілого ешелону лісу, масштаби вирубки якого в останні роки зросли.
 

Відповідне відео опубліковано на сторінці Evhen в Twitter.
 

"Український БезЛіс. І таки вагони йдуть три рази в день, сім днів на тиждень", - йдеться в повідомленні.
 

Користувачі мережі не стирумають емоції, побачивши цинічне відео знищення українського лісу.
 

Український БезЛіс.
І таки состави йдуть три рази на день, сім днів на тиждень. pic.twitter.com/hoCQCnb7zR

— Evhen (@evhen_n) 30 июня 2018 г.
 

"Дрова", "Так. Кругляк орієнтовно 120-180 мм діаметра, *ігня, а не ліс. Може, і возять як дрова, тому що внутрішній мораторій на експорт деревини ще не знято, не дивлячись на тиск Європи", "Україна - це територія без охорони, тягнуть все і всьо!".
 

"Це не дрова, а техсировина, на жаль, на неї немає обмеження на вивіз, тому вирубують молодий ліс і відправляють на целюлозні комбінати і фабрики з виробництва меблевої плити. Зробили заборону на пиловник, а вони вирубують те, що не заборонено до вивезення", - коментують відео користувачі в соцмережах.
 

Разом з тим варто відзначити, що на Прикарпатті розпочалася велика повінь. Це сталося через незаконний видобуток бурштину та вирубки лісу, які руйнують породи. Серез це, велика вода з гір затоплює села і міста. Відео великої повені виклав паблік "Диванний сектор" у Facebook.
 

"Буде цікаво, як підуть під землю села бурштинових "старателів". Розенблату все одно, на землі обітуванну змиється, а от що дурні і жадібні українці будуть робити?", - пишуть у паблике.
 

Внаслідок вирубування лісів у Карпатах з'явилася масштабна повінь у західних областях України. За останні 40 років зникла значна частина лісового покриву, а тому українські Карпати не здатні утримувати вологу. Вода, яка дуже швидко стікає в долини, створює масштабні екологічні лиха.
 

В Україні ліс вирубується від початку 60-х років минулого століття. Кілька років тому, після катастрофічних повеней на Закарпатті Верховна Рада так і не спромоглася затвердити законопроект про заборону вирубання лісу.
 

Для чиновників ліс це дохід, місцевим жителям збройних пилорамами - засіб для виживання або спосіб збагачення. У невеликому селі може бути більше 20-30 законних пилорам, і всіх цікавить тільки одне - заробіток, нікому не цікава тема збереження лісу.
 

Ліс-кругляк продовжують відправляти з України цілими ешелонами

  Автор матеріалу:  Ярослав Степанов

Джерело: https://znaj.ua/society/u-merezhi-pokazaly-kudy...