vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Українцям пішли на поступки при розмитненні авто: як скористатися спрощеною схемою


Автомобілі, які ввозяться в режимі транзит або тимчасове ввезення, тепер потрібно “підкріплювати” заставою
 

Це гарантія того, що авто покине територію України у встановлений термін (при виїзді застава повертається). Однак певну групу осіб позбавили від цієї процедури. Йдеться про так званих заробітчан – українців, які на час покидають країну з метою заробітку за кордоном.
 

У ГФС повідомляють, що замість сплати застави заробітчани повинні звільняються від сплати застави при ввезенні автомобіля в Україну – замість цього їм необхідно надати письмове зобов’язання вивезти ТЗ у встановлений термін.
 

Крім того, на пункті пропуску громадянин обов’язково повинен пред’явити документи, які свідчать про те, що ввезений автомобіль зареєстрований на нього в тій країні, де він працює або перебуває на консульському обліку.


Таким чином, даною схемою можуть скористатися тільки офіційні заробітчани.
 

Також фіскальна служба нагадала, що авто, ввезене в режимі тимчасового ввезення, може перебувати до 60 днів протягом одного року – причому цей термін може бути як безперервним, так і з перервами. Що стосується авто в режимі транзит, для них термін встановлений в 10 днів.


«Я вам можу сказати наступне, що сьогодні, чим новіше автомобіль, тим він буде мати меншу плату акцизу. Сьогодні нас розділили на тих, хто володіє маленьким обсягом двигуна, і великим об’ємом двигуна. У нас знову немає рівних прав. Нас знову ставлять перед вибором. Нам необхідно шукати маленький об’єм двигуна, або ще щось. Немає однакових правил», — повідомив він.


За словами активіста, податки для всіх автомобілів повинні бути однаковими.
 

«Сплата податків повинна бути абсолютно однакова для всіх. Як і для нових автомобілів, так і для тих, що були у використанні. Екологічні збори, інші податки повинні бути відокремлені від основного закону. Я вважаю, що це «недозакон», який сьогодні розділить людей на багатих і бідних. Сьогодні повинна бути плата податку, наприклад, за новий автомобіль 40%, а за старий автомобіль, який дешевше, 120%. Де справедливість», — заявив Ярошевич.
 

Додамо, власник «євробляхи» вирішив спалити своє авто після скандального голосування у Верховній Раді. Відповідні кадри чоловік опублікував в соцмережі.
 

 

«Коли я говорив на нашій акції про те, що спалю свій Land Rover, якщо не проголосують нашу правку…це було усвідомлене заява людини, яка розуміє, що для більшості людей, які купили авто на європейській реєстрації за 1500 євро, дешевше спалити своє авто, ніж купити і розмитнити його з прийнятим сьогодні законами», — зазначив він.

 

Джерело: https://politeka.net/ua/avto/831514-ukraincam-p...