vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Українських водіїв оббирають за недійсним законом: “Додаткові витрати”

 

Українських водіїв оббирають за недійсним законом: “Додаткові витрати”

Українські митники у своїй роботі керуються документом про розмитнення автомобілів, який вже не дійсний
 

Вийшов законодавчий колапс.
 

Закон, що передбачає пільгове розмитнення автомобілів з пробігом, в нашій країні вже не діє.
 

Закон діяти перестав, але от відмітка в технічному паспорті, в якій зазначено, що перереєструвати автомобіль протягом року не можна, залишилася. Тим часом, нові закони знімають річне обмеження на продаж.
 

растаможка


За новим законом 8487 повне розмитнення коштує дешевше. Однак, українські митники вважають інакше. Вони впевнені, що переоформити авто без додаткових комісій ні в кого не вийде. З цим вже зіткнулися багато українських «євробляхери».
 

Юристи вважають, що митники порушують не тільки закон, а й Конституцію України. За законом не можна застосовувати правило про доплату. Виходить, для того, щоб уникнути незаконних поборів за розмитнення автомобілів з пробігом, потрібно звертатися до допомоги юристів.
 

А їхні послуги, як відомо, коштують дорого. У підсумку власникам “євроблях” доводиться приймати важке рішення-або йти на додаткові витрати, або просто відмовитися від своєї машини.
 

До слова, українців попередили про приховування доходів: “можуть відбирати авто”. У Білорусі таксистів, які приховують свої доходи від держави, жорстко карають, аж до втрати автомобіля.
 

Про ці особливості на своїй сторінці в Facebook розповів журналіст Віталій Скобельський. При цьому він підкреслив, що українські таксисти “посходили б з розуму в Білорусі вже наступного дня”.
 

Нагадаємо, про податок на автомобілі: як і скільки доведеться платити українцям за новим законом. Згідно поправок в законопроекті № 8487 новий податок торкнеться багатьох.
 

На даний момент українці платять податок з «елітних» авто, вартістю понад 1 млн 396 тис. грн. Розмір податку — 25 000 гривень.
 

авто


Парламентарі хочуть, щоб податок платили все. Буквально всі, у кого є транспорт: будь то автобус, автомобіль або мотоцикл. І не важливо, скільки коштує транспортний засіб.
 

Головне одне, його вік-обкладатися буде машина старше п’яти років від року її виробництва. Платіжки фіскальники направляти за місцем реєстрації власника авто.
 Джерело: https://politeka.net/ua/avto/852532-ukrainskih-...