vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Українських водіїв зобов’язали пройти нову процедуру: “більшість залишаться без прав”


Українським водіям, повідомили про деякі важливі нюанси які доведеться виконати тим, хто вже не перший рік за кермом авто
 

Українські водії часто стикаються з нововведеннями в законодавстві, одним з таких стало обов’язкове проходження медогляду. Більш того, українцям показали перелік захворювань, з якими деяким взагалі заборонять сідати за кермо.
 

Відповідний наказ, який зобов’язав усіх водії з’явитися до лікарів, опублікували на офіційному сайті відомства. Згідно з документом, водії, які чимось хворі, наприклад, якщо мають сколіоз, геморой або гіпертонію, не зможуть водити авто. Серед інших медичних протипоказань для видачі прав перераховані запалення слізного мішка, поганий слух, проблеми з серцем і судинами, грижа, тиск, доброякісні пухлини, шрами, ендокринні порушення.
 

При деяких станах (наприклад, глаукома, проблеми з серцем) медогляд потрібно буде проходити щорічно, а в окремих випадках питання про видачу прав повинен буде вирішуватися в індивідуальному порядку.
 

А також водії, які вже не перший рік за кермом, повинні проходити медичний огляд кожні десять років після видачі прав, або просто замінити посвідчення. І хоча в Європі також є обмеження на водіння при хворобах зору, опорно-рухового апарату, серцево-судинних хворобах, подібного абсурду, який пропонують українським водіям, там не може бути в принципі.
 

Також раніше повідомлялося, що експерти розповіли, чи впливає зміна сезонної гуми на витрату палива автомобіля. На думку автоекспертів міняти сезонну гуму слід вже при плюс семи градусах тепла.
 

Головним аргументом став все збільшується витрата палива при їзді на м’якій зимовій шині. Цього року редакція AutoNews зайнялася вимірами паливного витрати, щоб з’ясувати чи дійсно є різниця, і наскільки вона значна. У нас є Ford Mondeo, зимова шина Nordman RS2 і річна – Nokian Hakka Green 2.
 

Зимова шина відливається хорошими зчіпними якостями при мінусовій температурі, а до складу гуми входять спеціальні суміші, які не дають їй дубеть при низьких температурах, а також збільшують зацеп на слизькому покритті.
 Джерело: https://podrobnosti.ua/2295567-chto-zhdet-evrob...