vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Українським водіям представили нову онлайн-послугу: заощадить купу часу та грошей

Послуга повністю усуває людський фактор і ймовірність корупції


З 24 квітня водії можуть замовити і оплатити виготовлення індивідуальних номерних знаків онлайн, після чого отримати його в найближчому відділенні «Нової пошти», пише Хвиля.
 

Для того, щоб скористатися нововведенням, необхідно авторизуватися на Електронному кабінеті водія. Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua і на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Далі в розділі «Замовлення ІНЗ» слід вибрати індивідуальний номерний знак, переконатися в його унікальності і перевірити зовнішній вигляд. Якщо номер вільний, система
автоматично розрахує вартість замовлення ІНЗ.


Водій зможе вибрати один з двох можливих способів отримання ІНЗ: доставка у відділення «Нова пошта» за 500 гривень або самостійне отримання в Головному сервісному центрі МВС в Києві (безкоштовно). Другий етап — автоматичне формування заявки на отримання ІНЗ, яка підписується власним кваліфікованим електронним підписом (КЕП). В останню чергу проводиться оплата ІНЗ.
 

Раніше для замовлення номерів автовласники мали мінімум три рази звертатися в головний або територіальний сервісний центр МВС: перший — щоб дізнатися про конкретний номерний знак, другий — щоб замовити виготовлення та підписати макет ІНЗ, і третій — щоб забрати замовлення. Це вимагало багато часу і коштів українців. Крім того, автоматизована система перевірки вільних комбінацій дає можливість виключити з алгоритму надання послуги людський фактор, і, відповідно, корупційну складову. Після отримання ІНЗ власник зобов'язаний у 10-денний термін перереєструвати ТЗ у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС.
 

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що протягом останніх днів на автозаправних станціях подорожчало паливо. Так, цінники на бензин і дизельне пальне в Україні виросли на 30-60 копійок за літр.
 

Як повідомляв портал "Знай.uа": Кабмін вніс зміни в деякі постанови, пов'язані з порядком видачі водійських посвідчень, підготовки водіїв, а також акредитацію автошкіл.
 Джерело: https://znaj.ua/society/228556-ukrajinskim-vodi...