vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

В Україні підрахували, скільки бюджет заробить на "євробляхах"


Державний бюджет України може отримати до 10 мільярдів гривень від розмитнення автомобілів із іноземною реєстрацією.
 

"За нашими даними, на момент прийняття закону в Україні перебувало приблизно 630 тисяч автомобілів на єврономерах. Державний бюджет може отримати з них від 5 до 10 мільярдів гривень", — заявив заступник міністра фінансів Сергій Верланов, йдеться на сайті відомства.
 

Однак, за його словами, багато що залежить від того, коли саме їх легалізують і взагалі чи легалізують. Зокрема, є певна межа, коли розмитнення "євробляхи" є економічно недоцільним.
 

"Як правило, це автомобілі 13-20-річного віку. Якщо власники не захочуть їх розмитнювати, нехай утилізують або вивозять за межі України", — повідомив Верланов.

 

Заступник глави Мінфіну також нагадав, що згідно із законом, усі гроші від розмитнення авто на єврономерах, підуть у Пенсійний фонд.
 

"Тому я хочу закликати усіх автовласників допомогти у його наповненні й таким чином подбати про своєчасну виплату пенсій", — резюмував Верланов.
 

В Україні підрахували, скільки бюджет заробить на "євробляхах"

Поділитися
зображенням   


Як повідомляв OBOZREVATEL, 8 листопада Верховна Рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів із європейською реєстрацією в Україні. Закон передбачає введення базових ставок для автомобілів залежно від типу двигуна і його об'єму. Так, для бензинових двигунів об'ємом до 3000 і більше 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно €50 і €100. Для дизельних двигунів об'ємом до 3500 і більше 3500 куб. см вводяться базові ставки відповідно €75 і €150.
 

Також Рада ввела великі штрафи за порушення правил ввезення таких автомобілів на територію України. Власники автомобілів на єврономерах не згодні з низкою положень цих законів, через що в деяких регіонах України відбувалися акції протесту.
 

Згідно з даними Державної фіскальної служби, в Україну у режимі тимчасового ввезення потрапили 2,7 млн автомобілів. Кількість авто, які були ввезені у режимі "транзит" і фактично перебувають в Україні з порушенням термінів, досягла 110,4 тис, а у режимі "тимчасового ввезення" із порушенням термінів — 207,4 тис.
 Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/v-ukr...