vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

В Україні полегшили розмитнення авто

Верховна Рада усунула подвійний екологічний контроль автомобілів при пропуску їх на митну територію України з метою вільного обігу. Про це повідомляє “Укрінформ“.

 

В Україні полегшили розмитнення авто
 

За ухвалення в цілому відповідного законопроекту № 5470-д проголосували 235 депутатів при мінімально необхідних 226. Законопроект стосується і нових авто, і вживаних.
 

Таким чином парламент усунув колізію, яка міститься в законі “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів”, яким встановлено обмеження на переміщення через митний кордон України транспортних засобів. Згідно із законом, перевірка відповідності транспортних засобів екологічним нормам здійснюється двічі: митницями ДФС при митному оформленні і територіальними органами з надання сервісних послуг МВС при проведенні державної реєстрації.
 

Передбачено, що під час пропуску на митну територію України транспортних засобів сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам не вимагатиметься. Натомість такий сертифікат потрібно буде надати при митному оформленні для вільного обігу внутрішній митниці.
 

Під час обговорення законопроекту голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна зачитала під стенограму пропозиції щодо внесення змін до закону “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів”, щодо того, що цей закон не розповсюджується на митне оформлення автомобілів швидкої медичної допомоги, які передаються Україні як гуманітарна допомога, але не відповідають діючим екологічним стандартам.Джерело: https://tribuna.pl.ua/news/v-ukrayini-polegshil...