vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Вже 8 листопада в Україні можуть остаточно вирішити питання нерозмитнених авто


Нерозмитнені авто, так само як і їх власники, з інтересом очікують остаточного рішення з питань легалізації транспортних засобів. Більш того, вся країна спостерігає за розвитком ситуації. У будь-якому випадку, це питання не гідне розколу суспільства. Можливо, влада все ж таки прийме більш-менш чітке рішення?
 

Комітет з питань податкової та митної політики у вівторок, 6 листопада, розгляне поправки до законопроектів Южаніної: 8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та 8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».
 

За інформацією Автоцентру, на наступний день, в четвер, щодо законопроектів пройде голосування – це вже буде друге читання законопроекту. Представники громадської організації АвтоЕвроСила вже повідомили, що на підтримку законопроектів проведуть чергову акцію, на якій планують зібрати близько 100 тис. активістів.
 

Розмитнення авто в Україні – справді гаряче обговорювана тема, тому в найближчі дні до питання розгляду законопроектів буде прикута увага громадськості та ЗМІ. Документами передбачається узаконити авто на єврономерах і знизити витрати з розмитнення в подальшому.
 Джерело: http://mmr.net.ua/autoworld/news/81175