vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання
(067) 501-20-71

Зі зменшенням потоку "євроблях" скоротилися черги на кордонах України, - ДПСУ


Після закінчення пільгового періоду розмитнення черги на кордонах практично зникли
 

На кордонах України майже зникли черги через зменшення автівок на іноземній реєстрації. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначають, що кількість випадків, коли автомобілі на іноземній реєстрації намагалися перетнути кордон, значно зменшилася. Після закінчення пільгового періоду розмитнення черги на кордонах практично зникли.


"Сьогодні це поодинокі випадки, де, як кажуть – пройдуть чи не пройдуть… Але поки такого не виходить у них. Ми приймаємо відповідні рішення і направляємо їх до митних підрозділів, і змушуємо їх діяти в межах чинного законодавства", - зазначає Петро Цигикал, очільник ДПСУ.
 

Як повідомляється, ті люди, які жили в прикордонних районах і користувались автівками з іноземною реєстрацією, повинні були раз на п’ять діб виїжджати і заїжджати. І тим самим створювали величезні черги.
 

"Сьогодні є невеличкі черги – це вантажні автомобілі, туристи тощо", - додав голова ДПСУ.
 

 

Нагадаємо, Верховна Рада 8 листопада 2018 року запровадила новий принцип розрахунку ставки акцизного податку на ввезення автівки з-за кордону та збільшила штрафи за нерозмитнені автомобілі. Закон про розмитнення авто на єврономерах набув чинності 25 листопада 2018 році.
 

Пільговий період розмитнення євроблях закінчився 22 лютого о 00:00. Ця поступка діяла 90 днів і передбачала розмитнення з коефіцієнтом 0,5. З 23 лютого всі автомобілі на іноземних номерах розмитнюються за повною ставкою акцизного податку. Ще протягом трьох місяців можна буде сплатити штраф 8500 грн, щоб закрити режим транзиту та перейти до оформлення автівки в режим імпорту. При цьому власників авто на єврономерах не будуть притягувати до відповідальності за прострочення режиму тимчасового ввезення або транзиту, ухилення від сплати митних платежів.
 

З 24 травня ті, хто вчасно не розмитнив "євробляху", будуть платити штраф 170 тисяч гривень. Авто можуть взагалі конфіскувати.
 Джерело: https://ua.112.ua/suspilstvo/cherhy-na-kordonak...