vikcustoms@gmail.com
(044) 201-60-57, (067)-468-86-04
(067) 501-20-71 (інфо підтримка)
задати питання

Митне оформлення товарів для приватних осіб

-› -› Митне оформлення товарів для приватних осіб


В даний час, завдяки високому рівню розвитку інтернет-торгівлі, багато приватних осіб, необхідні їм товари, купують за межами України. Найчастіше, для доставки куплених через інтернет товарів, користуються послугами кур'єрських служб доставки (DHL, FEDEX, UPS, EMS та ін.). Одержувачу потрібно розуміти, що згідно законодавства України, приватні особи звільняються від сплати митних платежів, якщо вартість товарів не перевищує 150 Євро. Часто виникають ситуації, коли товар коштує дорожче, в цьому випадку платіж на митницю розраховується від суми перевищує 150 Євро і становить 10% мито і 20% ПДВ.

Якщо вага і габарити того, що ви купили за кордоном, не дозволяють його відправити кур'єрами, або це занадто дорого, можна відправити товар автотранспортом як несупроводжуваний багаж.

Не рідкісні випадки, коли фізособа перевозить свої особисті речі, наприклад, після проживання за кордоном. У цій ситуації необхідно звернутися в транспортну компанію, завантажити їх машину і відправити як несупроводжуваний багаж. Платежі на митницю розраховуються, як і при купівлі товару.

У багатьох приватних осіб виникає необхідність у вивозі, як товарів, так і особистих речей. Процедура досить зрозуміла, для товарів необхідні документи на їх придбання, для особистих речей, заяву відправника. Після цього товари та особисті речі пред'являються митниці для оформлення.

В цьому Вам допоможуть наші кваліфіковані митні брокери, які завжди будуть на сторожі Ваших інтересів, допоможуть Вам з мінімальними витратами і в найкоротші терміни відправить або отримати ваш вантаж.
 США і Китай ввели нові дзеркальні мита на імпорт товарів
Фото: Douglas Thayer/Flickr   Країни ввели 10-процентні мита на товари одна одної   США ввели 10% -ві тарифи на імпортовані з Китаю товари на $200 млрд, Китай ввів мита на американські імпортні товари на $60 млрд.   Нові мита набули чинності 24 вересня, передає Інтерфакс-Україна.   Минулого тижня США повідомили про введення цих мит на китайські товари і попередили, що тариф виросте до 25% з 1 січня 2019 року, якщо Пекін не піде...

Торговельні війни Україну майже не зачепили - Мінагро про експорт сої до Китаю
Світові торговельні війни не позначилися на доходах українських аграріїв, приміром, заміщення експорту сої до Китаю відбулося не за рахунок української продукції.   Про це сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє кореспондент Укрінформ.    “Що стосується торговельних війн, то хочу констатувати, що вони Україну майже не зачепили -...

Імпорт винограду в Україні перевищив експорт
В Україні з початку цього року по серпень імпорт винограду склав 19 349 тонн на суму понад 17 364 тис дол США.   За даними Державної фіскальної служби України, експорт винограду у січні-серпні цього року склав 83 тонни на 65 тис. дол США.   Роком раніше Україна імпортувала винограду близько 47 040 тонн на суму понад 34 361 тис. дол США, а експортувала 105 тонн на суму 105 тис. дол США.  

"Євробляхерам" доведеться почекати: в Раді відкладається розгляд закону
Южаніна повідомила про необхідність доопрацювати документ до другого читання   Законопроекти про розмитнення автомобілів на єврономерах Верховна Рада дозволить обговорити в другому читанні в жовтні-листопаді. Про це на тлі  чергового протесту "євробляхерів" в центрі Києва заявила голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає "РБК-Україна".   За...

Екологічні та зоозахисні організації заявляють про блокування роботи державного екологічного контролю в Україні
Представники зазначених організацій планують 24 вересня пікетувати Державну регуляторну службу.   Київ. 17 вересня. УНІАН. Екологічні та зоозахисні організації заявляють про блокування роботи державного екологічного контролю в Україні та вимагають виправити ситуацію.   Про це представники зазначених організацій заявили на прес-конференції в УНІАН.   Директор Київського еколого-культурного центру Володимир...

Показать все ⏵